Scrum Master / Kierownik Projektu

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta funkcjonującego w branży bankowej poszukujemy Scrum Mastera.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie standardów dla procesu wytwarzania oprogramowania w Banku z wykorzystaniem metod zwinnych, w szczególności frameworka Scrum;
  • Proponowanie i konsultowanie rozwiązań systemowych ze zleceniodawcami wymagań biznesowych oraz osobami odpowiedzialnymi za architekturę systemu;
  • Zapewnienie zgodności pracy zespołu deweloperskiego ze Scrum.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub 3-5 stażu pracy jako analityk, tester bądź programista;
  • Bardzo dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania przy użyciu zwinnej metody SCRUM;
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu zarządzania projektami (PMBOK);
  • Umiejętność obsługi JIRA, SVN, CVS.

Mile widziane:

  • Certyfikat Scrum Mastera.
  • Znajomość tematyki bankowości intenetowej / mobilnej.

Oferujemy:

  • umowa na zasadach outsourcingu (B2B lub umowa o pracę);
  • możliwość nabycia karty Multisport;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • świetną atmosferę;
  • nowoczesne biuro w centrum Wrocławia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media