SAP PI INTEGRATION SPECIALIST

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Lokalizacja: Warszawa

TWOJE ZADANIA:

  • Rozwój i utrzymanie procesów opartych na systemie SAP
  • Przekład wymagań biznesowych na rozwiązania systemowe poprzez tworzenie: koncepcji, projektów technicznych, konfiguracji i dewelopmentu
  • Działanie jako łącznik pomiędzy biznesem a komórkami IT
  • Proaktywne identyfikowanie obszarów, które mogłyby zostać usprawnione
  • Zapewnienie spójności proponowanych rozwiązań z przyjętymi zasadami i procedurami i standardami
  • Projektowanie nowych rozwiązań w obszarze integracji SAP
  • Tworzenie dokumentacji, scenariuszy testowych, wsparcie w konfiguracji
  • Analiza potrzeb i specyfikacji oraz projektowanie innowacyjnych rozwiązań

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku konsultanta SAP XI/PI/PO (minimum 2 lata)
  • Doświadczenie przy realizacji minimum jednego, pełnego cyklu wdrożenia systemu SAP (ewentualnie doświadczenie w samodzielnych wdrożeniach kilku dużych interfejsów integracyjnych w oparciu o SAP XI/PI)
  • Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych
  • Zdolności analityczne i organizacyjne, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Podstawowa znajomość przynajmniej jednego obszaru funkcjonalnego SAP ERP (CO, PP, HCM, BI, SRM, SD, MM, FI, HR, SAP HANA)
  • Znajomość ABAP będzie dodatkowych atutem

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę na pełny etat przy realizacji projektów rozwojowych oraz utrzymaniowych dla implementacji SAP dostępnych w grupie kapitałowej
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach integracyjnych
  • Szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Pakiet ubezpieczeniowy
  • Praca na terenie Warszawy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.