SAP Information System Analyst

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta: szwajcarskiej, innowacyjnej firmy produkcyjnej budującej oddział w Polsce poszukujemy specjalisty informacji, który będzie współpracował z kolegami i konsultantami w celu rozwoju i poprawy wydajności systemów.

Główny cel stanowiska: Wdrożenie solidnych rozwiązań IT dla portfela produktów posprzedażowych

Zadania na stanowisku:

  • Będziesz pracować pod nadzorem Business Analyst, aby określać, rozwijać, utrzymać i poprawiać wydajność rozwiązań automatyzujących procesy biznesowe. Będziesz również monitorować globalne świadczenie usług IT.
  • praca w zespole IT Support Team we Wrocławiu
  • wsparcie zewnętrznych partnerów serwisowych w rozwiązywaniu incydentów, dostarczanie potrzebnych informacji na temat procesów biznesowych, funkcjonalnych
  • inicjowanie działań/rozwiązań zmierzających do poprawy wsparcia IT poprzez automatyzację, uproszczenie, szkolenia lub podobne
  • Recenzje, analizy i ocena systemów biznesowych i potrzeb użytkowników; ścisła współpraca z zespołami procesowymi ds.priorytetów celów biznesowych i potrzeb informacyjnych.
  • opracowywanie i wdrażanie najbardziej efektywnych i opłacalnych rozwiązań, poprzez dokumentowanie wymagań biznesowychi technicznych, testowanie i promowanie rozwiązań w produkcji
  • Komunikacja zmian i zapewnianie wsparcia szkoleniowego dla kluczowych użytkowników
  • Realizacja budżetu za pomocą odpowiednich narzędzi i metodologii do śledzenia i raportowania
  • regularne kontakty z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Praca w kompleksowej organizacji macierzystej w środowisku międzynarodowym

Umiejętności zawodowe i wymagane doświadczenie:

  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, w mowie i piśmie
  • Dbałość o szczegóły, zwłaszcza pod presją czasu
  • zdolności do kierowania pracą innych osób, w tym zewnętrznych dostawców i usługodawców; umiejętności pracy zdalnej ze współpracownikami z różnych krajów i różnych kultur biznesowych i geograficznych.
  • Ponad 3 lata doświadczenia w projektowaniu, wdrażaniu, konfiguracji rozwiązań SAP dla obsługi posprzedażowej i łańcucha dostaw (SAP moduły SD SPP, ECC SAP R /3, / moduł SAP R3 CS).
  • Wiedza na poziomie eksperta w dziedzinie procesów biznesowych mających na celu wsparcie sprzedaży na rzecz odbiorców końcowych i portfela produktów posprzedażowych
  • Doświadczenie we wdrażaniu Web Based.
  • Szerokie rozumienie technologii i rozwoju oprogramowania, praktyk , wdrażania

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku swiatowym
  • umowę o pracę wraz z pakietem benefitów
  • darmowe lunche
  • prywatną opieka medyczna i karta Multisport
  • kursy językowe
  • jasny system premiowania i szkolenia
  • partycypowanie w tworzeniu nowego oddziału i kultury współpracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media