Samodzielny stolarz meblowy / Monter wyposażenia okrętowego (Bench Joiner)

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Plymouth, Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta – dużej stoczni luksusowych jachtów - mającego siedzibę w Plymouth w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Ilość wakatów: 30
Miejsce pracy: Plymouth, Wielka Brytania
Nr referencyjny: PLYMOUTH/0117/IP

Obowiązki:

  • produkcja i montaż mebli na jachtach;
  • montowanie drewnianych elementów jachtów;
  • wykończenia wnętrz (kuchnie, sypialnie);
  • stawianie ścianek;
  • montaż sufitów podłóg, schodów;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: 12.01 GBP/h + bonus;
  • legalna umowę o pracę na warunkach brytyjskich, bezpośrednio z pracodawcą;
  • DODATKOWE NADGODZINY;
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika;

Wymagania

  • doświadczenia jako cieśla, stolarz;
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego;
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle stoczniowym;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego (mile widziana komunikatywna).

Spotkanie z pracodawcą brytyjskim oraz testy praktyczne odbędą się w drugiej połowie lutego w Polsce.

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne