Samodzielny Specjalista ds. BHP, Koordynator BHP - Poznań

Asekor

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy samodzielnego specjalisty ds. BHP do realizacji projektów związanych z wykonywaniem obowiązków w zakresie BHP i PPOŻ dla różnych podmiotów gospodarczych.

Zakres obowiązków:

- odpowiedzialność za rozwój oddziału firmy ASEKOR w Poznaniu,
- zapewnienie realizacji zadań w zakresie BHP i PPOŻ wynikających z obowiązujących przepisów prawnych
- przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, PPOŻ
- tworzenie standardów BHP, PPOŻ, opracowywanie i wdrażanie wymaganych procedur
- przeprowadzanie i aktualizowanie oceny ryzyka na stanowiskach pracy
- przeprowadzanie cyklicznych szkoleń
- prowadzanie dokumentacji powypadkowej, udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadku
- prowadzenie działań związanych z poprawą warunków pracy oraz bezpiecznej organizacji pracy
- uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
- przygotowywanie niezbędnych raportów i statystyk
- współpraca z odpowiednimi instytucjami zewnętrznymi
- udział w odbiorach instalacji technicznych maszyn, urządzeń i obiektów.
- mile widziane doświadczenie w obsłudze projektów budowlanych, w tym tworzenie/weryfikacja dokumentacji IBWR, BIOZ

Wymagania

Wymagania

- umiejętności managerskie,
- dyspozycyjność,
- gotowość do wyjazdów służbowych,
- wykształcenie wyższe (kierunek BHP lub pokrewne),
- uprawnienia Specjalisty ds. BHP, Inspektora PPOŻ
- doświadczenie w samodzielnym nadzorze BHP
- praktyczna znajomość aktualnych przepisów BHP i PPOŻ,
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- prawo jazdy kat. B (wymagany własny samochód – rozliczanie kosztów przez firmę),
- duża samodzielność oraz dobra organizacja własnej pracy
- komunikatywność i inicjatywa w działaniu
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

- kontrakt managerski z możliwością uzyskania prowizji za wyniki i wkład w rozwój oddziału Poznań po okresie próbnym,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
- możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych
- dużą samodzielność działania,
- stałą współpracę w zakresie obsługi różnych projektów

Prezentacja firmy

Firma ASEKOR zajmuje się kompleksową obsługa BHP projektów budowl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od wyników
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska