Opis stanowiska pracy

zamawiania części pojedynczych oraz stali na podstawie planów produkcyjnych,
kontrola terminowości i kompletności dostaw części pojedynczych i stali,
utrzymywanie stanów magazynowych części pojedynczych i stali na poziomie zgodnym z wyznaczonym celem,
stały kontakt z dostawcami w temacie dostaw,
współpraca wewnątrz działowa w zakresie planowania transportów,

Wymagania

wykształcenie minimum średnie,
rok doświadczenia w logistyce,
biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
znajomość pakietu MS Office,
umiejętność pracy w grupie i analitycznego myślenia,
dokładność, sumienność, samodzielność.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz Listu Motywacyjnego

Jednocześnie wszystkich Państwa uprzejmie informujemy, iż pozwolimy sobie skontaktować się jedynie
z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

PHU JULEX

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa