Samodzielny Przedstawiciel handlowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. SPH/076/ATI

Zadania:

  • Sprzedaż artykułów biurowych do firm
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami

Oferta:

  • Współpraca w oparciu o umowę agencyjną
  • Samodzielność w działaniu
  • Niestandardowe godziny pracy - sam/sama o nich decydujesz
  • Realna możliwość wysokich zarobków
  • Wsparcie w całym procesie obsługi pozyskanych klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży artykułów biurowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Samodyscyplina, wysoka motywacja
  • Orientacja na sprzedaż
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials