Samodzielny pracownik magazynowy

A.I. Polska Sp. z o.o. Sp. k.

04-624 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

1. kompletacja i wysyłka przesyłek kurierskich i pocztowych;
2. prowadzenie dokumentacji spedycyjnej i magazynowej;
3. obsługa zamówień telefonicznych i elektronicznych (EDI);
4. planowanie i realizacja dostaw (import);
5. przygotowywanie towaru do sprzedaży;
6. realizacja innych powierzonych zadań.

Wymagania

1. doświadczenie na podobnym stanowisku;
2. znajomość oprogramowania magazynowo-handlowego;
3. znajomość arkusza kalkulacyjnego;
4. doskonała organizacja pracy;
5. znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

a.i. Polska od 1996 r. jest producentem, importerem i krajowym dystrybu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka