Opis stanowiska pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Samodzielnego Księgowego

Podstawowy zakres pracy

  • prowadzenie księgowości dla klientów firmy (księgi handlowe, KPiR),
  • prowadzenie spraw kadrowo-płacowych,
  • udział w spotkaniach z klientami firmy,
  • doradztwo dla klientów firmy,
  • kontakt z klientami firmy,
  • wsparcie w rozliczeniach projektów unijnych klientów,
  • kontakt z urzędami,
  • obsługa administracyjna biura.

Oferujemy

Oferujemy pracę w siedzibie biura na samodzielnym stanowisku. Tworzymy zgrany zespół osób otwartych i pomocnych. Staramy się o przyjazną atmosferę w biurze, gwarantujemy okres wdrożeniowy i szkolenie wprowadzające do zasad funkcjonowania biura i obejmowanych obowiązków.

Wymagania

Wymagania na stanowisku

  • posiadanie certyfikatu księgowego Ministerstwa Finansów, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych, KPiR oraz obsłudze kadrowo-płacowej,
  • biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych, (m.in. ustawa o rachunkowości, o VAT, ubezpieczenia społeczne, kodeks pracy),
  • wiedza z zakresu ekonomii,
  • umiejętności praktyczne związane z obsługą komputera, systemów informatycznych, łatwość przyswajania wiedzy w zakresie technologii informacyjnej, pozytywne nastawienie do nowoczesnych rozwiązań IT.

Umiejętności

  • umiejętność logicznego myślenia, zdolność analizowania sytuacji, dostrzegana relacji, porównywania, wyciągania wniosków,
  • łatwość w poruszaniu się w temacie przepisów krajowych,
  • umiejętność selekcji informacji,
  • umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej.

Osobowość

  • samodzielność i odpowiedzialność za podjęte działania,
  • szczerość,
  • sumienność i terminowość,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wytrwałość,
  • silna motywacja do rozwoju,
  • otwartość na zmiany.

Mile widziane osoby posiadające doświadczenie w pracy na programie księgowym Enova.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w terminie do 31 marca 2015 r.

Prezentacja firmy

Starlit Accounting sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu prowadzenia księ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa