Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • kwalifikacja dokumentów zakupowych pod kątem możliwości odliczania podatku naliczonego Vat,
  • sporządzanie deklaracji Vat,
  • kontrola i księgowanie dokumentów zakupowych,
  • rozpoznawanie obowiązku podatkowego WNT oraz import usług na bazie dokumentów zakupowych,
  • rozliczanie podatku u źródła.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu,
  • minimum 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,
  • znajomość zagadnień w zakresie wskaźnika i wskaźnika preproporcji,
  • dobra znajomość programów Office, w tym Excel.

Mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości w sferze budżetowej.

Wymagania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,
  • możliwość rozwoju zawodowego i interpersonalnego.

Dokumenty aplikacyjne:

  • CV

Dokumenty należy przesyłać w terminie do 26 kwietnia 2017r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa