Samodzielny Księgowy z językiem niemieckim

Antal SSC/BPO

02-566 Warszawa, mazowieckie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: 02-566 Warszawa

Obowiązki:

  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych
  • uzgadnianie sald z klientami i dostawcami
  • kontrola rozrachunków i płatności
  • udział w zamknięciu miesiąca i roku, współpraca z audytorami
  • analiza poprawności i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • administracja elektronicznym systemem akceptacji faktur
  • Sporządzanie okresowych raportów zarządczych i analiz na potrzeby grupy kapitałowej
  • Współpraca z biurem rachunkowym.

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, praca w międzynarodowym środowisku,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych
  • Doświadczenie w kontakcie z klientami w sprawie ściągania należności
  • Bardzo dobra znajomosći pakietu MS Office (Excel)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość Excela - średniozaawansowana,
  • Znajomość języka angielskiego – bardzo dobra, niemieckiego - bardzo dobra, holenderskiego – komunikatywna - mile widziany
  • Doświadczenie w koordynacji pracy zespołu - mile widziana
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl