Samodzielny księgowy/Samodzielna Księgowa

JM GROUP Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

prowadzenie ksiąg rachunkowych,
sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań,
sporządzanie i składanie deklaracji oraz prowadzenie dokumentacji podatkowej: CIT, PIT, VAT i innych przewidzianych prawem (sprawozdania bankowe, GUS, itp.),
przygotowywanie płatności wobec banku i innych instytucji finansowych, dostawców i firm usługowych,
kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, banki.

Oferujemy:

możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
pracę w gronie specjalistów,
bardzo dobrą atmosferę w pracy,
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Wymagania

minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego,
dobra znajomość zasad rachunkowości oraz bieżących przepisów prawa podatkowego,
umiejętność analizy dokumentów pod kątem zagrożeń podatkowych,
znajomość programu księgowego Insert będzie dodatkowym atutem,
bardzo dobra znajomość obsługi Excela,
dokładność, rzetelność i systematyczność,
samodzielność i dobra organizacja pracy,
umiejętność współpracy w grupie,
mile widziana znajomość języka angielskiego,
prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

<br/> <br/>Biuro Rachunkowe JM Group sp z o.o. jest firmą, która stawi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse