Samodzielny Księgowy / Księgowa

Biuro Rachunkowe KRAKUS

Kraków, Myślenice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe poszukuje osoby na stanowisko Samodzielny Księgowy.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- prowadzenie KSIĄG RACHUNKOWYCH
- sporządzanie sprawozdań finansowych,
- sporządzanie deklaracji podatkowych
- nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
- kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości operacji księgowych
- sporządzanie analiz i raportów

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość i finanse)
- minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielny Księgowy - KSIĘGI RACHUNKOWE (warunek konieczny).
- bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, oraz ustawy o rachunkowości
- znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
- znajomość programu COMARCH OPTIMA
- wysoka motywacja i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe Krakus to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa