Samodzielny Księgowy / Księgowa – Dyrektor Oddziału

Novatax Sp. z o.o.

CZĘSTOCHOWA, śląskie

Opis stanowiska pracy

• aktywny udział w tworzeniu nowego oddziału;

• zapewnienie sprawnego, efektywnego i zgodnego z procedurami funkcjonowania oddziału;

• obsługa księgowa - Prowadzenie Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów dla klientów oddziału;

• obsługa płacowo – kadrowa klientów oddziału;

• kontrola merytoryczna dokumentów źródłowych oraz prawidłowości operacji księgowych;

• sporządzanie deklaracji podatkowych oraz ZUS;

• bezpośredni kontakt z klientem;

• reprezentacja klienta przed US, ZUS, GUS itp...

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość);

• minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów /warunek konieczny/;

• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym;

• bardzo dobra znajomość ustaw podatkowych;

• znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym;

• znajomość obsługi komputera MS Office (Excel, Word, Outlook) oraz znajomości programu Płatnik;

• wysoka motywacja i zaangażowanie w powierzone obowiązki;

• pasja, zaangażowanie, odpowiedzialność;

• systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy;

• komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole.

Prezentacja firmy

NOVATAX Sp. z o.o. to zespół młodych, energicznych i doświadczony... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa