Samodzielny Kosztorysant

Vebud Sp. z o.o.

39-200 Dębica, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą działającą w branży budowlanej od ponad 12 lat.

Wyróżnia nas nowatorskie podejście do działalności budowlanej oraz odwaga inwestycyjna.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska:

• przygotowywanie kosztorysów inwestycji w zakresie robót budowlanych

• wykonywanie obmiaru, wycena inwestycji

• przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza ofert

• przygotowywanie ofert przetargowych

• analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ) oraz dokumentacji technicznej

Wymagania:

• wykształcenie budowlane

• doświadczenie w pracy na stanowisku kosztorysanta minimum 1 rok

• dobra znajomość branży budowlanej

• umiejętność wyceny inwestycji

• znajomość programów Norma lub/i Zuzia

• znajomość pakietu Office

• znajomość cen materiałów budowlanych

• umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

• bardzo dobra organizacja pracy własnej

• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

• zdolności analityczne, sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• perspektywę rozwoju zawodowego

• pracę w młodym, dynamicznym zespole

• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o bezwzględne zgłaszanie tylko kandydatur spełniających powyższe wymagania, inne nie będą rozpatrywane.

CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)"

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w branży budowlanej od ponad 12 lat. <br/>Wyró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie