Samodzielny asystent działu handlowego – umowa o pracę

Semcore

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś studentem lub świeżo upieczonym absolwentem, wkraczającym na rynek pracy, gotowym podjąć pracę w pełnym wymiarze czasowym? Nie masz oporów przed pracą z telefonem, a zdolności interpersonalne to Twoja mocna strona? Zaliczasz się do grona osób elokwentnych, błyskotliwych, ambitnych, charyzmatycznych i kreatywnych, a ponadto potrafisz sprawnie operować słowem mówionym?

Prawdopodobnie to właśnie Ciebie poszukujemy.

Czego od Ciebie oczekujemy?

• kreatywnego podejścia do pozyskiwania kontaktów handlowych;

• efektywnego wykorzystania wskazanych przez nas dróg dotarcia do partnerów biznesowych;

• budowania baz kontaktów;

• budowania pierwszych relacji z potencjalnymi klientami poprzez kontakt telefoniczny;

• bieżącego raportowania z realizacji powierzonych zadań.

Co możemy Tobie zaoferować?

• umowę o pracę na samodzielnym stanowisku (po okresie próbnym);

• stałe wynagrodzenie z przejrzystym systemem premiowym;

• kompleksowe przeszkolenie oraz opiekę bezpośredniego przełożonego;

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

• możliwości rozwoju i awansu;

• współpracę z młodym, wiodącym w branży zespołem;

• przyjazną atmosferę.

Pamiętaj, u nas nie znajdziesz: warunków call center, korporacyjnych zasad, sztywnego dress code’u, ani nudy.

Jeśli odpowiadają Ci proponowane przez nas warunki daj nam szansę na weryfikację Twojej kandydatury podczas bezpośredniej rozmowy. Prześlij swoją aplikację za pośrednictwem formularza kontaktowego, dodając zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

W aplikacji prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagamy:

• budowania pierwszych relacji z potencjalnymi klientami;

Prezentacja firmy

SEMCORE – ↑ ponad konkurencją <br/> <br/>Stawiamy na rozwój każdego prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Do ustalenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi