Samodzielny/-a Księgowy/-a

Arche Consulting

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • bieżąca weryfikacja i akceptacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • udział w zamknięciach miesiąca i zamknięciach rocznych,
  • udział w przygotowaniu i sporządzaniu sprawozdań, raportów finansowych, bilansów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • min. 2 lata doświadczenie na samodzielnym stanowisku,
  • znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT),
  • znajomość aktualnych przepisów księgowych,
  • dobra znajomość programu Excel,
  • min. dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność w działaniu i wysoka motywacji do pracy,
  • rzetelność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • skrupulatność i dokładność.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość udziału w prestiżowych projektach firmy,
  • dodatkowy pakiet benefitów.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa