samodzielny/-a księgowy/-a

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego Klienta, firmy z branży nieruchomości, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 42075
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • dekretacja i księgowanie dokumentów we wskazanych przez pracodawcę spółkach
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, bilansów, informacji dla zarządu i udziałowców spółek
  • sporządzanie deklaracji (CIT,VAT)
  • prowadzenie kontroli formalnej i rachunkowej dowodów księgowych
  • wykonywanie czynności związanych z zamknięciem okresu rozrachunkowego i ustaleniem zobowiązań podatkowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych z umiejętnością ich praktycznego zastosowania
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie i elastyczność

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)