Samodzielny/a Księgowy/a

HRK S.A.

Świdnica, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielny/a Księgowy/aMiejsce pracy: Świdnica

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT/CIT,
  • Procesowanie faktur sprzedażowych oraz zakupowych;
  • Księgowanie dokumentów oraz wyciągów bankowych;
  • Rozliczanie podróży służbowych;
  • Rozliczenia międzygrupowe;
  • Miesięczne uzgadanianie należności;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu księgowego i Główną Księgową;

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w międzynarodowej, firmie produkcyjnej);
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane rachunkowość, finanse);
  • Znajomość polskich standardów rachunkowości i przepisów podatkowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Skrupulatność, zaangażowanie;
  • Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  • Pracę w gronie profesjonalistów w dynamicznym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów dla pracownika i jego rodziny,
  • Możliwość nauki języka w ramach indywidualnych lekci z lektorem wybranego języka.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.