Samodzielna /-y Księgowa /-y

Legister Capital S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa kapitałowa z branży doradczej, obsługi prawnej i finansowej poszukuje samodzielnego księgowego.

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo-finansowych;
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
  • Weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgadnianie sald kont księgowych;
  • Przygotowywanie rozliczeń podatkowych;
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe min. rok;
  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Bardzo dobrej zdolności komunikacji i współpracy
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub partnerstwo;
  • Kompletne stanowisko z dodatkami;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Miłą atmosferę.

Prezentacja firmy

  • Świadczymy usługi w zakresie:
  • Kupna i sprzedaży przedsiębiorstw;
  • Fuzjach i inkorporacji;
  • Pozyskiwaniu kapitału na rozwój;
  • Pozyskaniu finansowania dłużnego;
  • Procesach restrukturyzacji, programów naprawczych.

Jesteśmy firmą doradztwa gospodarczego, świadczącą usługi w zakresie op... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna