Samodzielną Księgową

Biprozat Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się obsługą księgową kilku spółek zatrudni

Zakres obowiązków:

- Prawidłowe, terminowe prowadzenie pełnej księgowości i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych danych Spółek,
- Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych,
- Udział w przygotowywaniu skonsolidowanych raportów,
- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
- Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
- Miesięczna kontrola sald kont księgowych prowadzenie ewidencji środków trwałych,
- Sporządzanie deklaracji podatkowych,
- Monitorowanie zmian w przepisach.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Samodzielną oraz odpowiedzialną pracę,
- Możliwości rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Wymagania

- Wykształcenie: wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse
- Doświadczenie zawodowe: minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego
- Obsługa komputera: Dobra znajomość MS Office
- Pełna i praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych i umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania
- Znajomość programu OPTIMA
- Wysokie poczucie odpowiedzialności
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Wysoka motywacja oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
- Umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy
- Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu zadań

Prezentacja firmy

Nasza firma dysponuje dużym biurem konstrukcyjno-technologicznym. <br/>G... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa