Samodzielna Księgowa

Stella Sp.zo.o.

Łódź, 93-402, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za:

- dobrej znajomości uregulowań prawnych w zakresie podatku VAT i podatku dochodowego od osób prawnych
- dobrej znajomości zagadnień związanych z transakcjami WDT, eksportu usług i towarów
- znajomości zasad ewidencjonowania sprzedaży w rejestrach księgowych i VAT
- umiejętności analitycznych w zakresie rozrachunków, nadzór nad preliminarzem płatności
- analizowania dokumentów zakupowych pod kątem terminu płatności
- umiejętności w zakresie sporządzania Intrastat, sprawozdań GUS
- umiejętności i wiedza z zakresu gospodarki magazynowej,
- dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office

- umiejętności pracy w zespole

- znajomość programu CDN XL będzie dodatkowym atutem kandydata/ kandydatki.

Wymagania

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 4 lata,
- znajomości zagadnień z zakresu przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT ( w odniesieniu do podatku u źródła),
- znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości,
- umiejętność przygotowani sprawozdań finansowych, w tym skonsolidowanego sprawozdania finansowego,
- wysokich zdolności analitycznych, samodzielności,
- znajomość systemów finansowo księgowych CDN XL Comarch,
- dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
- umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą handlową istniejącą już dziesięć lat. W Polsce pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse