Samodzielna księgowa

Tax&Law Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • praca na programie Comarch Optima ERP
  • sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych według Polskich Standardów Rachunkowości,
  • umiejętność analizowania bilansu,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i książki przychodów i rozchodów w pełnym zakresie wraz z terminowym zamknięciem miesiąca,
  • monitorowanie i nadzorowanie aspektów księgowo-podatkowych związanych z działalnością firmy,
  • miesięczna kontrola sald kont księgowych,
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych wraz z tworzeniem deklaracji podatkowych,
  • prowadzenie ewidencji podatkowych, wymaganych rejestrów i dokumentów do celów podatkowych,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima
  • doświadczenie w biurze rachunkowym minimum dwuletnie
  • znajomość zagadnień magazynowych.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę pracy w zorganizowanym młodym zespole

Prezentacja firmy

Spółka Tax & Law Sp. z o.o. świadczy kompleksową obsługę w obszarze ksi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse