Samodzielna Księgowa

HRK S.A.

Dzierżoniów, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta -  wiodącego na świecie dostawcy produktów i usług w branży obudów, ochrony oraz chłodzenia systemów elektrycznych i elektronicznych poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Samodzielna KsięgowaMiejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • Wsparcie w przygotowywaniu deklaracji VAT i CIT,
  • Wsparcie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych przy wsparciu firmy zewnetrznej,
  • Ksiegowanie dokumentów,
  • Raportowanie do przełożonego w języku angielskim.

Wymagania:

  • Min. 4-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku księgowym,
  • Znajomosć tematyki zwolnień od podatku,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji VAT i CIT,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,
  • Znajomość systemu SAP,
  • Znajomośc jezyka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (B1/B2).

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna (również dla członka rodziny), dofinansowanie do obiadów, family day, paczki na święta, wczasy pod gruszą, zajęcia z języka angielskiego oraz niemieckiego na 3 poziomach.
  • Szkolenia,
  • Pracę w porofesjonalnym zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.