Opis stanowiska pracy

Fundacja „Mam serce” poszukuje pracownika na stanowisko:
Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów
Zakres obowiązków:
- prowadzenie ksiąg rachunkowych Fundacji (Symfonia)
- sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i merytorycznych
- obsługa kadrowo-płacowa, przygotowywanie umów
- kontakty z instytucjami zewnętrznymi (KRS, ZUS, GUS, urząd skarbowy)
- planowanie budżetu fundacji, zaawansowane raporty w Excelu
- prowadzenie biura
- pomoc w bieżących akcjach prowadzonych przez fundację

Oferujemy:
- stałą pracę, po 1-miesięcznym okresie próbnym
- bezpłatne szkolenia, rozwój i poszerzanie kompetencji
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Wymagania:
- Minimum 3-letnie doświadczenie w księgowości (w tym wskazane doświadczenie w prowadzeniu księgowości organizacji pozarządowej)
- znakomita znajomość Excela, Worda, Powerpointa, Internetu
- dobra znajomość jęz. Angielskiego
- komunikatywność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie i umiejętność rozwiązywania problemów
- certyfikat Ministerstwa Finansów

Prezentacja firmy

Fundacja Mam serce istnieje od 2010 r., została powołana po to, b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa