Samodzielna księgowa w biurze księgowym.

KMM Księgowość i Księgowość Zarządcza

Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Małe, lecz szybko rozwijające się biuro księgowe w Łomiankach poszukuje ambitnej i zaangażowanej osoby do prowadzenia ksiąg klientów biura. Wymagana jest biegła obsługa komputera, w szczególności programu Excel. Mile widziana znajomość programów księgowych i kadrowo-płacowych firm Sage i Asseco. Ze względu na profil działalności biura i częste kontakty z klientami wymagana jest komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji.

Wymagania

Obsługa komputera.
Obsługa programów finansowo-księgowych i kadrowo płacowych.
Komunikatywność.

Prezentacja firmy

Motto firmy:
Wreszcie rozumiesz, co do Ciebie mówi księgowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące.
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
15PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)