Samodzielna Księgowa / Samodzielny księgowy

Klient InfoPraca.pl

Otwock, mazowieckie

Nowoczesna, duża placówka medyczna pilnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Otwock

Zakres obowiązków:

  • dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych
  • analiza i uzgadnianie rozrachunków
  • wprowadzanie przelewów bankowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe profilowe
  • minimum 5 lat doświadczenia w księgowości
  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • samodzielność działania
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.