Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy w firmie produkcyjnej

Frankhauer s.c.

Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Frankhauer s.c. poszukuje osoby na stanowisko "Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy w firmie produkcyjnej".

Miejsce pracy: Perzów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy.

OBOWIĄZKI:
- Prowadzenie pełnej księgowości w firmie produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
- Wystawianie faktur oraz monitorowanie i realizację bieżących płatności.
- Rozliczanie produkcji oraz księgowanie dokumentów magazynowych.
- Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia.
- Prowadzenie kadr i płac.
- Sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych i innych dokumentów.
- Bieżące monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego, wsparcie dla Zarządu w zakresie obowiązujących przepisów prawa.

OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu.
- Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji.

(CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz 883")

Wymagania

- Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu pełnej księgowości w firmie produkcyjnej - warunek konieczny.
- Certyfikat księgowy wydany przez MF - mile widziany.
- Dobra organizacja pracy oraz sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży meblowej. Produku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa