Samodzielna Księgowa (m/k)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Do renomowanego biura rachunkowego poszukujemy osób na stanowisko:

Samodzielna Księgowa (m/k)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • dekretacja i wprowadzanie do systemu finansowo – księgowego dokumentów księgowych
  • księgowanie operacji walutowych
  • uzgadnianie rozrachunków
  • ewidencja środków trwałych
  • księgowanie list płac
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych, sprawozdań do GUS, NBP
  • przygotowywanie comiesięcznych raportów finansowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość)
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • terminowość, samodzielność, dokładność
  • doskonała organizacja pracy własnej.

Firma oferuje:

  • interesującą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • umowę o pracę (1/1 etatu)
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • możliwość doskonalenia zawodowego jak również udział w projektach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.