Samodzielna Księgowa (m/f) - branża nieruchomości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Samodzielne stanowisko związane z prowadzeniem pełnej księgowości kilku spółek

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży nieruchomości

Opis stanowiska

  • udział lub samodzielnie sporządzanie sprawozdań finansowych według UoR
  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT-7, CIT i podobne
  • rozliczanie inwestycji komercyjnych lub mieszkaniowych
  • księgowanie faktur i innych dokumentów w systemie finansowo-księgowym
  • bieżąca weryfikacja zapisów na kontach
  • przygotowywanie raportów kontrolnych do banku
  • księgowanie i wyliczenia rezerw, podatku odroczonego
  • współpraca i przygotowywanie raportów do GUS, NBP
  • udział w audytach (przygotowywanie dokumentów, współpraca z audytorami)
  • wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca lub roku w księgach rachunkowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald
  • prowadzenie rejestru środków trwałych, rejestru pożyczek
  • rozliczanie różnic kursowych
  • kontrola sald rozliczeń międzyokresowych
  • bieżąca kontrola rozrachunków z kontrahentami
  • współpraca z Głównym księgowym

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub ekonomii
  • Przynajmniej 3-4 lat doświadczenia w obszarze księgowości, najlepiej w obsłudze kilku spółek jednocześnie
  • Dobra znajomość przepisów rachunkowych oraz podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Samodzielność, zdolność szybkiego uczenia się, bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność
  • Zdolności analityczne

Oferujemy

  • umowa o pracę, pełen etat
  • długofalowa współpraca w firmie stawiającej na rozwój pracownika
  • pakiet benefitów
  • przyjazne środowisko pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page