Samodzielna Księgowa/Lider Zespołu

Easy Accounting

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielna Księgowa/Lider Zespołu. Do podstawowych zadań kandydata należeć będzie:

- nadzór i organizacja pracy 3 osobowego zespołu księgowego,
- prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego oraz PKPiR,
- raportowanie dla potrzeb klientów,
- kontakt z klientem i doradztwo z zakresu spraw księgowych i podatkowych,
- wsparcie merytoryczne Zarządu,
- współpraca na zasadach B2B.

Wymagania

- odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, terminowość i sumienność,
- minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w samodzielnym w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych, oraz PKPiR,
- dobra znajomość przepisów PIT, VAT, CIT i Ustawy o Rachunkowości,
- doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych i raportów,
- umiejętności obsługi programów księgowych (preferowana: Rewizor),
- umiejętność obsługi programów MS Office (Excel, Word, Outlook),
- dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy,
- miła aprecjacja, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

Prezentacja firmy

Easy Accounting jest firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze ks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Kadra zarządzająca