Opis stanowiska pracy

samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych kilku podmiotów
sporządzanie rozliczeń podatkowych i deklaracji VAT
sporządzanie i podpisywanie sprawozdań finansowych
nadzór nad rozliczeniami przygotowanymi przez asystentów
utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
sporządzenie sprawozdań GUS
sporządzanie zestawień do banku
analiza rozrachunków
analiza zapisów na kontach i uzgadnianie sald
rozliczanie faktoringu

Wymagania

znajomość aktualnych przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT) i ustawy o rachunkowości
znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość i/lub Optima
umiejętność pracy w zespole
samodzielność i zaangażowanie
znajomość języka obcego jest dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe sp. z o.o. działa na rynku o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
premie za terminowe wykonanie pracy, "bilansówka", opieka medyczna
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa