Samodzielna Ksiegowa/ Księgowy

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1154388

Dla mojego Klienta poszukuję Kandydatów na stanowisko:

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Zakres obowiązków:

  • ewidencja księgowa faktur zakupowych i innych dokumentów kosztowych
  • ewidencja księgowa wyciągów bankowych i raportu kasowego
  • ewidencja księgowa obrotu magazynowego
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • uzgadnianie kont księgowych oraz sald
  • sporządzanie poleceń księgowych niezbędnych do rozliczeń księgowych i zamknięcia miesiąca
  • przygotowywanie danych do raportów miesięcznych, kwartalnych i rocznych
  • sporządzanie wyznaczonych sprawozdań GUS

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne, preferowane: rachunkowość i finanse
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości
  • mile widziana będzie znajomość MSSF
  • bieżąca znajomość przepisów prawa podatkowego
  • dokładność i skrupulatność, terminowość
  • dobre planowanie i organizacja własnej pracy
  • obsługa pakietu MS Office, w tym Excel’a
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności oraz zdobycia cennej wiedzy
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • elastyczny – ruchomy czas pracy
  • pracę w stabilnej firmie
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane, zapraszam do aplikowania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland