Samodzielna Księgowa/Księgowy

Human & Hunter Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Miejsce pracy: Częstochowa

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664) to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Obecnie poszukujemy osób dla naszego Klienta, specjalizującego się w świadczeniu usług selekcji, sortowania, naprawy detali i komponentów oraz wyrobów gotowych.

Opis stanowiska:

  • Samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;
  • Ewidencja i rozliczanie rozrachunków z kontrahentami i pracownikami;
  • Bieżące analizowanie i uzgadnianie sald kont księgowych;
  • Ustalanie wysokości należnego i naliczonego podatku VAT, CIT;
  • Przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych. Przygotowanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz sprawozdań do GUS.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane finansowe;
  • Min. 2 letnie doświadczenie prawy w obszarze pełnej księgowości;
  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego;
  • Konsekwencja, staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Samodzielność, odpowiedzialność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Pracę w międzynarodowej firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.