Samodzielna księgowa/księgowy ze znajomością kadr i płac

Ivoclar Vivadent Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Księgowanie faktur kosztowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych, uzgadnianie rozrachunków
  • Nadzór na obiegiem dokumentów księgowych
  • Bieżące monitorowanie korekt VAT
  • Uzgadnianie kont syntetycznych i analitycznych
  • Udział w pracach zamknięcia okresów księgowych
  • Prowadzenie i obsługę dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników
  • Wsparcie Głównego Księgowego w pozostałych obowiązkach i zadaniach

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego: ekonomia, rachunkowość, finanse etc.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych oraz Płatnik
  • Dobrej znajomości zasad księgowania, przepisów podatkowych (VAT i CIT) oraz ustawy o rachunkowości
  • Umiejętności analitycznych oraz umiejętności identyfikowania problemów i aktywnego poszukiwanie rozwiązań
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Skrupulatności, dokładności, terminowości, współpracy z zespołem, umiejętności pracy pod presją czasu
  • Znajomość pakietu MS Office – w szczególności MS Excel
  • Znajomość systemu SAP ERP ( finanse) – będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w spółkach międzynarodowych grup kapitałowych

Zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • udział w szkoleniach odpowiednio do potrzeb i polityki firmy
  • przyjazną atmosferę współpracy

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania swojego CV wraz z listem motywacyjnym z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez firmę Ivoclar-Vivadent Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Prezentacja firmy

Ivoclar Vivadent Polska Sp. z o.o. jest hurtownią materiałów dla ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse