Samodzielna księgowa/księgowy do pełnej księgowości

Jurator Finance & Management

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- prawidłowe prowadzenie zapisów operacji gospodarczych w systemie finansowo-księgowym

- sporządzanie deklaracji do urzędu skarbowego oraz zapewnienie sprawozdawczości dla GUS, NBP

- merytoryczna kontrola dokumentów pod względem rachunkowo podatkowym, śledzenie aktualnych zmian w przepisach rachunkowych i prawa podatkowego

- przygotowanie, dekretacja oraz prowadzenie bieżących rozliczeń

- aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów

Wymagania

- doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym w spółce kapitałowej lub biurze rachunkowym

- znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych

- mile widziana znajomości systemów księgowych COMARCH oraz dobra znajomość MS Office

- dojrzałość i samodzielność, nastawienie na cel

- elastyczność, otwartość na współpracę

- umiejętność podejmowania inicjatywy w działaniu

- nastawienie na  biznes, rozumienie procesów biznesowych

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji na umowę o pracę

- możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy i umacnianiu jej pozycji na polskim rynku

- wsparcie i pomoc osób przełożonych, nabycie wiedzy i doświadczenia z zakresu księgowości i finansów

- możliwość rozwoju zawodowego również w środowisku zagranicznym

Prezentacja firmy

Jurator Finance & Management provides accounting and personnel ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa