Samodzielna Księgowa Katowice

Inbiz

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w biurze - Katowicach, Ul. Tadeusza Kościuszki 227.
Prowadzenie pełnej księgowości w spółce z o.o. Kontrola prowadzonych dokumentów księgowych, weryfikacja ich kompletności. Prowadzenie rejestrów dla podatku VAT. Umiejętność prowadzenia ewidencji środków trwałych (amortyzacja, umorzenie). Prawidłowe rozumienie zasad i umiejętność naliczania różnic kursowych, rozliczania delegacji, faktur zagranicznych, exportu, importu, inwentur, zeznań rocznych itp. Przygotowywanie deklaracji podatkowych i ZUS. Przygotowywanie list płac, rozliczenia umów cywilno-prawnych, przygotowywanie umów o pracę, świadectw pracy. Kontrola kompletności dokumentów kadrowych. Kontrolowanie płatności z kontrahentami.

Wymagania

Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane wykształcenie wyższe. Wymagany min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku księgowej. Wymagana bardzo dobra znajomość programu E-NOVA.

Prezentacja firmy

Firma handlowa o profilu: automatyka, hydraulika, pneumatyka, wyr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie