Samodzielna Księgowa (język niemiecki) (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Poszukujemy doświadczonej Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego, który mówi w języku niemieckim, ma doświadczenie w pracy w korporacji oraz posiada bardzo poukładany warsztat pracy. Idealny kandydat jest osobą, która poszukuje stabilnej, ale pełnej wyzwań pracy w firmie o uznanej marce.

Wybrana osoba będzie raportować do Głównej Księgowej, która jednocześnie pełni funkcje szefa finansów w Polsce.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, jednego z najmocniejszych graczy w branży Retail / Fashion poszukujemy bardzo doświadczonej osoby na stanowisko Starszej Księgowej / Starszego Księgowego.

Opis stanowiska

  • Księgowanie wszelkich operacji gospodarczych (koszty, rozliczenia etc) w zależności od podziału obowiązków,
  • Uzgadnianie kont, współpraca ze Szwajcarską centralą firmy
  • Prowadzenie ksiąg spółki, odpowiedzialność za proces cyklicznych zamknięć
  • Współpraca z kilkuosobowym zespole księgowym,
  • Udział lub przygotowywanie deklaracji i rozliczeń podatkowych,
  • WNT, WDT, Przygotowanie deklaracji dla instytucji zewnętrznych GUS, NBP, Intrastat
  • Aktywny udział w procesie przygotowywania sprawozdania finansowego
  • Sporządzanie raportów związanych z należnościami, zobowiązaniami
  • Analizy kont i rozrachunków z kontrahentami, pracownikami,
  • Współtworzenie procedur wewnętrznych firmy
  • Czynny udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych oraz kontrolach
  • Przygotowanie raportów z funkcjonowania spółki

Profil kandydata

  • Co najmniej 5 letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dużej firmie
  • Co najmniej bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego
  • Znajomość języka angielskiego będzie bardzo dużym atutem
  • Doświadczenia w pracy w ustrukturyzowanym środowisku pracu
  • Umiejętności skupienia się na detalach oraz wysokiej organizacji czasu pracy

Oferujemy

Firma oferuje bardzo wysoką kulturę pracy, pracę w stabilnym i bardzo doświadczonym zespole oraz bogaty pakiet wynagrodzenia. (pakiety medyczne, karta sportowa, dodatki)

Firma zlokalizowana jest na mokotowie.

Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel