Samodzielna Księgowa do Biura Rachunkowego

Biuro Rachunkowe Podatnik s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe z Krakowa Podgórza zatrudni na stanowisku Samodzielna Księgowa.

Opis stanowiska:

-samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego w tym sporządzanie sprawozdań finansowych
-obsługa klientów w zakresie kadr i płac- naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie deklaracji do ZUS,
-udzielanie informacji klientom z zakresu ich obowiązków podatkowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

-min. 2 letniego doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku : prowadzenie Ksiąg Rachunkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych
-doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym
-praktycznej znajomości przepisów podatkowych oraz zagadnień z zakresu kadr i płac
znajomości programu Comarch Optima oraz Płatnik
-komunikatywności, rzetelności, zaangażowania

Oferujemy:

-bardzo dobre warunki finansowe
-świetną atmosferę pracy
-samodzielne stanowisko
-uczestnictwo w różnorodnych kursach i szkoleniach
-stabilne zatrudnienie : umowa o pracę

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która stawia na rzetelną,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa