Samodzielna księgowa - biuro rachunkowe

Biuro Rachunkowe GAMA

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy księgowej ze praktyczną znajomością oprogramowania InsertGT.
Do obowiązków pracownika należeć będzie prowadzenie ksiąg rachunkowych grupy spółek z o.o. poczynając od kwalifikacji dokumentów a kończąc na przygotowaniu danych do bilansu, rozliczanie podatków (cit, vat) oraz kontrola rozliczeń pomiędzy spółkami powiązanymi.

Umowa o pracę na 1/2 etatu z opcją rozszerzenia do pełnego etatu.
Elastyczny czas pracy, możliwość dostosowania godzin pracy do innych obowiązków (np. opieka na dzieckiem czy innym członkiem rodziny, studia) - możliwa praca po południu, w weekendy, z przerwą w środku dnia itp.

Przewidywany termin rozpoczęcia umowy - początek maja 2014.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe - ekonomiczne lub pokrewne.
Praktyka na stanowisku księgowej.
Sprawność w ogólnej obsłudze komputera.
Znajomość oprogramowania InsertGT, w szczególności RewizorGT
Mile widziane:
Umiejętność posługiwania się arkuszem kalkulacyjnym
Licencja księgowa
Umiejętność pisania pism urzędowych
Znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa