sales&marketing assistant

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 38431
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie spraw administracyjnych i wspieranie procesów sprzedaży,
  • wsparcie recepcji,
  • planowanie i organizacja spotkań biznesowych oraz wyjazdów służbowych,
  • rejestracja faktur marketingowych, dbanie o nieprzekraczanie zaplanowanych rezerw finansowych,
  • organizacja eventów marketingowych,
  • organizacja wysyłki wydruków testowych do klientów (wysyłka krajowa i międzynarodowa),
  • dbanie o sprawny i prawidłowy obieg dokumentów oraz informacji w firmie (współpraca z działem finansów oraz innymi działami)

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub/i marketingu,
  • język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat.B,
  • obsługa komputera w stopniu dobrym, dobra znajomość pakietu MS Office

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na od zaraz do 31.12.2016 z możliwością przedłużenia na dalszy okres,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16:00,
  • praca w międzynarodowej organizacji,
  • dodatkowe benefity w postaci karty Multisport oraz opieki medycznej,
  • szkolenia przygotowujące do pracy.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)