Billennium Sp. z o.o.

Salesforce developer

Miejsce pracy: Lublin, 20-601

Opis stanowiska:

  • Budowa aplikacji w chmurze i aplikacji mobilnych na platformie Salesforce
  • Analiza wymagań i projektowanie rozwiązań IT
  • Rozbudowa i dostosowanie platformy Salesforce
  • Integracja platformy Salesforce z innymi systemami
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. roczne doświadczenie w programowaniu obiektowym (Java lub Salesforce/Apex)
  • Mile widziana znajomość platformy Salesforce oraz języków Apex, SOQL, VisualForce
  • Znajomość technik programowania obiektowego
  • Wiedza z zakresu języków skryptowych (HTML, CSS, JavaScript)
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość narzędzi Eclipse, SVN, ANT – będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.