Opis stanowiska pracy

Jakie obowiązki pełni Sales Specialist?

• Tworzy oferty dla potencjalnych klientów

• Dostarczana klientom niezbędnej wiedzy z zakres kampanii Direct Marketingu

• Zapewnia obsługę klienta na najwyższym poziomie poprzez budowanie relacji z nowymi klientami

• Umiejętnie ustalania priorytety w pracy, w oparciu o potrzeby potencjalnych klientów oraz obecnych klientów

• Ustawia i prowadzi kampanie bezpośrednie przy użyciu baz danych firmy Omniscient

Co od nas otrzymasz?

• Miesiąc treningu z naszą najlepszym pracownikiem z działu sprzedaży

• Laptopa

• Telefon służbowy

• Wszystkie materiały sprzedażowe zawierające prezentacje, wyceny i wzory ofert

• Bardzo atrakcyjny bonus od sprzedaży (zaaplikuj, żeby dowiedzieć się więcej)

• Szanse współpracy z najlepszymi i najbardziej błyskotliwymi

Po prostu, szukamy najlepszych. Codziennie jesteśmy zalewani nowymi zapytaniami ofertowymi. Pieniądze i Omniscent czekają na Ciebie. Nie wahaj się aplikować jeżeli uważasz, że masz to, czego potrzebujemy.

Wymagania

Kogo szukamy?

Jesteśmy niewielką firmę i szukamy osób, które chcą się dalej uczyć i rozwijać. Nasz rozwój jest zależny od jakości zatrudnianych przez nas osób. Zatrudniamy tylko najlepszych, wiesz co to oznacza?

• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w domu mediowym (np. Agora)

• Zdolność samodzielnego myślenia (studia za granicą to ogromny +)

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• Osób pewnych siebie, inteligentnych. Jeżeli wiesz, że jesteś lepszy od innych, udowodnij nam to

• Osoby, która szybko się uczy i posiada zdolności analityczne Kogoś, kto chce zarabiać pieniądze dostarczając usługi na najwyższym poziomie

Prezentacja firmy

Omniscent to jedna z najszybciej rozwijających się firm, działających w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3-5 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing