Opis stanowiska pracy

ITC Grupa – Polski HR Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Polskiego HR S.A.
Zajmujemy się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce. Na rynku pracy działamy od 1999 r. i do tej pory zrekrutowaliśmy ponad 100 tys. pracowników.

ITC Grupa – Polski HR sp. z o.o. jako Agencja Pracy Tymczasowej jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.

Poniższa oferta dotyczy pracy tymczasowej w rozumieniu Ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnieniu pracowników tymczasowych (Dz.U. z 2003 r.Nr 166 poz. 1608).

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy w charakterze:

Sales Specialist

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

- telefoniczna sprzedaż naszych produktów (prestiżowych
konferencji) w oparciu o istniejącą bazę potencjalnych klientów,
- poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z klientami,
- ścisła współpraca z kierownikiem projektu.

Oferujemy:

Oprócz stałego wynagrodzenia oferujemy:

- pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie,
- profesjonalne szkolenia
- stałe poszerzanie kompetencji
- pracę od poniedziałku do piątku w godz.8-16
- po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
- stałą opiekę kierownika biura i wsparcie w realizacji celów sprzedażowych

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
- wykształcenie wyższe (ew. student/ka IV lub V roku),
- umiejętność efektywnego zarządzania czasem,
- zaangażowanie i silna motywacja do działania,
- otwartość i komunikatywność.

Jeśli spełniasz powyższe warunki, to jesteś idealnym Kandydatem na powyższe stanowisko!

Prezentacja firmy

Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting