ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sales Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Aktywna sprzedaż i obsługa zamówień klientów
  • Przygotowywanie ofert, kalkulacji dla klientów w oparciu o stawki otrzymane od linii lotniczych
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi w firmach spedycyjnych
  • Współpraca między liniami lotniczymi a firmami spedycyjnymi w zakresie stawek
  • Negocjowanie warunków umowy z dostawcami
  • Rezerwacja i monitorowanie przesyłek
  • Kontrola kosztów transportu
  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych poprzez realizację wyznaczonego planu

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Kilkuletnie doświadczenie związane ze sprzedażą w firmie z sektora GSA lub branży logistycznej/spedycyjnej związanej z transportem lotniczym (cargo)

Jako członek zespołu otrzymasz:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę podpisywanej bezpośrednio z firmą
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials