Sales Manager

UCB

Cała Polska, mazowieckie

UCB
By zostać liderem rynku biofarmaceutycznego potrzebujemy wyjątkowych ludzi. Dlatego poszukujemy utalentowanych i pełnych entuzjazmu profesjonalistów, którzy w zmianach i stawianych przed nimi wyzwaniach widzą szansę rozwoju. Stawiamy na różnorodność i zapewniamy wszystkim pracownikom równe szanse.

UCB w Polsce poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Teren: Cała Polska

Celem zatrudnionej osoby będzie zarządzanie Zespołem sprzedaży aptecznej, realizacja wyznaczonych celów oraz wdrażanie strategii marketingowej dla portfela produktów dojrzałych UCB Pharma na terytorium Polski.

Opis stanowiska:

  • Implementowanie i realizacja założonego planu sprzedażowego i celów jakościowych w Zespole,
  • Zarządzanie planami sprzedażowymi Zespołu (dystrybucja celów, bieżący monitoring, analiza osiąganych wyników),
  • Coaching wraz z przygotowywaniem planów treningowych,
  • Współpraca przy opracowywaniu strategii marketingowej i planów taktycznych,
  • Budowanie motywującej atmosfery w Zespole,
  • Raportowanie realizowanych zadań do przełożonego,
  • Bieżąca analiza rynku,
  • Zarządzanie systemem CRM

Cechy osobowościowe Kandydata:

  • Orientacja sprzedażowa – nastawienie na realizację celów sprzedażowych i zadań,
  • Orientacja biznesowa – znajomość rynku farmaceutycznego, prawa farmaceutycznego oraz innych regulacji dotyczących jego funkcjonowania,
  • Kreatywność i innowacyjność w działaniu,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i obowiązki oraz umiejętność implementacji i egzekwowania realizacji wyznaczonych zadań,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, analizy i oceny informacji,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, entuzjazm i umiejętność przekazywania go innym,
  • Wysoka motywacja do pracy.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia sprzedażowego w branży farmaceutycznej, w tym co najmniej 2 lata na stanowisku managerskim,
  • Znajomość procesów sprzedażowych na rynku aptecznym i wysokie zdolności analityczne,
  • Umiejętność współpracy w Zespole oraz motywowania z wykorzystywaniem zasad coachingu,
  • Umiejętność planowania i zarządzania kilkoma zadaniami jednocześnie, z uwzględnieniem priorytetów,
  • Wyższe wykształcenie,
  • Biegła znajomość obsługi MS Office (szczególnie PowerPoint & Excel),
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Dyspozycyjność ze względu na rozległy teren pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) najpóźniej do dnia 28 lutego br.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
UCB