Sales Manager z biegłym Włoskim na region Warszawa i okolice

Palladio Materials Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Włoska firma zajmująca się dystrubucją kamienia naturalnego oraz designerskich elementów dekoracyjnych pilnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Sales Manager z biegłym włoskim

Podstawowe obowiązki:
- aktualizacja bazy danych aktualnych i potencjalnych klientów
- utrzymywanie relacji z klientami
- podejmowanie współpracy z dystrybutorami i architektami
- aktywna sprzedaż
- przygotowywanie ofert dla klientów
- kontakt z dostawcami zagranicznymi w języku angielskim/włoskim, składanie zamówień
- kontakt z firmami transportowymi/nadzór nad logistyką
- udział w targach branżowych/eventach

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie: stała + prowizja
- umowa o pracę lub dowolna wybrana forma współpracy
- niezbędne narzędzia pracy
- wprowadzenie na stanowisko

Wymagania

Wymagania:
- język włoski biegły
- mile widziany język angielski
- doświadczenie w sprzedaży
- dobra prezencja
- zainteresowanie włoskim designem/dekoracją wnętrz
- zangażowanie i dokładność
- motywacja i umiejętność realizacji założonych celów
- gotowość do częstych podróży służbowych

Prezentacja firmy

Firma zajmuje sie współpracą z architektami i z deweloperami w zakresie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi