Sales Manager (Fundraiser)

Fundacja Sarigato

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Pięć lat temu stworzyliśmy największą akcję pomocy dla bezdomnych Psiaków - Karmimy Psiaki. Pod stałą opieką mamy 16 schronisk, organizujemy wiele wydarzeń, współpracujemy z dużymi firmami, wspiera nas kilkudziesięciu celebrytów. Stawiamy na efekty, otwartość i kreatywne podejście do pomagania. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zerknij, co zrobiliśmy do tej pory w zakładce "O akcji" - > "Efekty".

Ale dla nas to ciągle mało, bo stawiamy przed sobą AMBITNE cele. Dlatego szukamy osoby, która na 110 % zaangażuje się w działania całego zespołu, a wiedzą oraz umiejętnościami sprawi, że te cele zrealizujemy.

Obowiązki na tym stanowisku:

- Pozyskiwanie nowych Partnerów/Sponsorów do współpracy przy projektach Fundacji

- Budowanie silnych i uczciwych relacji z Partnerami

- Odpowiedzialność za sprzedaż usług w obszarze CSR, m.in. Biznes z Sercem

- Planowanie i organizacja działań w obszarze sprzedaży i sponsoringu

- Współpraca ze zgranym zespołem Fundacji oraz agencji marketingowej

Gwarantujemy Ci:

- Atrakcyjne wynagrodzenie z dwoma różnymi prowizjami/premiami

- Normalnych przełożonych z solidną wiedzą dot. marketingu, NGO i CSR

- Osiągalne plany sprzedażowe, które przygotujemy wspólnie

- Zaangażowany zespół, na którym można polegać na 110%

- Nastawienie na cel przy współpracy z Partnerami / Sponsorami / Darczyńcami (czyt. podchodzimy do Sponsorów, jak do Klienta, który ma swój cel, a my musimy go perfekcyjnie ująć w swoich działaniach)

- Imprezy integracyjne (na wakeboard, kręgle, urodziny itp.)

- Pracę w szybko rozwijającej się organizacji = szybki rozwój

Będziesz twarzą, wizytówką Fundacji Sarigato i akcji Karmimy Psiaki, musisz wiedzieć i
rozumieć, że najważniejsze dla nas są bardzo dobre, długofalowe i uczciwe relacje z Partnerami.

Wymagania

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

- Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży

- Nastawienie na uczciwą i perspektywiczną współpracę z Partnerami

- Umiejętność spojrzenia na swoje działania w szerszym kontekście całej organizacji

- Wysoko rozwinięta umiejętność negocjacji

- Wysoki poziom samodzielności i kreatywności

- Wychodzenie z inicjatywą (w każdym tego słowa znaczeniu)

- Zaangażowanie na 110%

Prezentacja firmy

Innowacyjność, profesjonalizm, nowoczesne narzędzia, które pozwalają "po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Obsługa klienta