Sales Assistant (m/k) (znajomość j. niemieckiego)

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • przygotowywanie ofert handlowych i raportów sprzedaży,
  • wsparcie menadżera sprzedaży w realizowaniu bieżących zadań,
  • doradztwo i dobór rozwiązań dla potencjalnych klientów,
  • follow-up do aktualnych klientów firmy, umawianie spotkań handlowych, badanie potrzeb,
  • monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych,
  • przeprowadzanie wielu biznesowych rozmów telefonicznych i spędzanie większości czasu pracy komunikując się z klientami przez telefon,
  • budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę,
  • dbałość o realizację założonych celów.
Wymagania:
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • język polski jako ojczysty, znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 oraz języka angielskiego na poziomie min. B1 (umiejętności potwierdzone certyfikatem),
  • gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych 1-2 razy w miesiącu,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub telefonicznej,
  • zdyscyplinowanie i umiejętność efektywnej organizacji własnego czasu,
  • osobista pasja dla nowych technologii i rozwiązań IT.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę na czas określony (min. rok),
  • podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe benefity (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy