Opis stanowiska pracy

Dystrybutor IT o ustabilizowanej pozycji rynkowej, działający w Polsce i na terenie Europy Wschodniej, poszukuje kandydatów na stanowisko Asystent Handlowy.

Oferujemy ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju poprzez szkolenia w kraju i zagranicą.

Do podstawowego zakresu obowiązków na stanowisku Asystent Handlowy będzie należało :

  • aktywne pozyskiwanie klientów i partnerów
  • udzielanie informacji na temat oferowanych produktów i rozwiązań
  • obsługa bieżących zapytań handlowych we współpracy z menadżerem produktu
  • przygotowywanie wycen i ofert handlowych oraz realizacja dostaw do klientów
  • współpraca z działem marketingu przy realizacji spotkań i konferencji
  • wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie CRM oraz FK

Wymagania

Kandydata na stanowisko Asystemt Handlowy powinny cechować:

  • samodzielność i dobra organizacji pracy
  • komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
  • silna motywacja do realizacji postawionych celów
  • pozytywne usposobienie i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane będzie doświadczenie w branży informatycznej lub telekomunikacyjnej

 UWAGA:
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie  CV wraz z informacją na temat możliwego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwanego wynagrodzenia.

Prezentacja firmy

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dystrybutor oprogram... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Premia uzależniona od aktywności i wyników
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta